KARESANAT DÜĞÜN PLANLAMA EKİBİ

En özel gününüze adım adım yaklaşırken eğlenmeye ve de keyif almaya hazır mısınız? Siz hayal etmeye başlayın biz de onları gerçeğiniz yapalım…

 

Karesanat Düğün Planlama ekibinin size özel olarak tayin ettiği  ‘Düğün Koçu’nuz ile sorunsuz geçecek bir hazırlık aşamasına, unutulmaz bir düğüne merhaba deyin.

 

Bir düğünü planlamak tüm detayları defalarca tekrar etmek ve hepsinin birbiri ile koordineli şekilde çalışmasını  sağlamak sadece zaman istemesinin dışında kocaman bir ekibi ve de tecrübeyi istemektedir. Sizinle birlikte her adımda yanı başınızda olacak düğün koçunuz ile o geceki ilk dansınızdan gelin makyajınıza, davet yemeğinizden müzik seçiminize, gün boyu çekileceğiniz video ve fotoğraflarınıza kadar her noktada destek almış olacaksınız.

Karesanat Düğün Planlama ekibi başta İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere tüm Türkiye de siz özel çiftlerimize hizmet vermektedir. 

Hizmetelerimiz arasında elit nişanlar , butik kına geceleri, gelin hamamları, bekarlığa veda partileri ve düğünler yer almaktadır. 

 

Neden bir Düğün Koçum olmalı?

Çiftlerin çoğu birlikteliklerine evet diyecekleri günü sabırsızlıkla beklemektedir.  O özel güne kadar uzanan dönemde aileleri ve yakın dostları her aşamada duygu ve düşünceleri ile çiftin yanında olmak için çaba gösterirler. Ama her adımda onların iç güdülerine ve görüşlerine göre hareket etmek pek de olası değildir. Bu noktada üçüncü göz olarak devreye giren bizler,  profesyonel yaklaşımlarımız tecrübelerimiz ve vizyonumuz ile sizi o unutulmaz günde kötü süprizlerden uzak tutabiliriz. Benzersiz, keyifli ve eğlenceli,  anlarınızı sizin için organize ederken büyük bir ekip, geniş bir iletişim ağı ve donanımlı tedarikçilerimizle birlikte size özel çalışıyor olacağız.

 

Bırakın her şeyi biz yapalım , siz sadece ANI YAŞAYIN…. 

KONSEPT ORKESTRALARIMIZ
DÜĞÜN PLANLAMA EKİBİMİZ
MÜZİK ETKİNLİK YÖNETİMİ
İLETİŞİM
 
                  Akdeniz Cad.Akdeniz İşhanı No:5 Kat:7 Kapı:704 Alsancak İZMİR
+90 232 489 47 53 - 0533 456 20 11   info@karesanatmuzik.com.tr


 


MAKALELER
YORUMLAR
FACEBOOK
TWITTER